Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Milan Drobný
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
9.5. 18:00
AD131
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
22.2. 17:00
AD076
Liberec - 1.HC Pardubice
26 : 29
6.12. 17:00
AD064
Loko Louny - HK Lovosice B
31 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 14:00
AK081
Lokomotiva Vršovice - Liberec
29 : 28
22.2. 15:00
AK076
Liberec - 1.HC Pardubice
41 : 46
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
5.10. 15:00
AK014
HK B Most - Náchod
31 : 19
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
12.4. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 13:00
AUA025
TJ AŠ Mladá Boleslav - DHK Baník Most
17 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 10:00
AUB020
Kobylisy - H.Brod
28 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.B
8.11. 17:00
AVB020
Kobylisy - DHK Slavoj Žirovnice
22 : 24
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 15:00
AVE052
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
32 : 17
12.4. 13:00
AVE034
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
31 : 20
Mladší žactvo - podzimní část
21.9. 16:00
CM047
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 10
21.9. 15:20
CM046
Úvaly - Příbram
13 : 9
21.9. 14:40
CM045
Mělník A - TJ Sokol Bělá
19 : 13
21.9. 14:00
CM044
Příbram - Ml. Boleslav
9 : 14
21.9. 13:20
CM043
Úvaly - Mělník A
13 : 14
21.9. 12:40
CM042
TJ Sokol Bělá - Příbram
5 : 7
21.9. 12:00
CM041
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.