Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Milan Drobný
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
9.5. 18:00
AD131
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
22.2. 17:00
AD076
Liberec - 1.HC Pardubice
26 : 29
6.12. 17:00
AD064
Loko Louny - HK Lovosice B
31 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 14:00
AK081
Lokomotiva Vršovice - Liberec
29 : 28
22.2. 15:00
AK076
Liberec - 1.HC Pardubice
41 : 46
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
5.10. 15:00
AK014
HK B Most - Náchod
31 : 19
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
12.4. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 13:00
AUA025
TJ AŠ Mladá Boleslav - DHK Baník Most
17 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 10:00
AUB020
Kobylisy - H.Brod
28 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.B
8.11. 17:00
AVB020
Kobylisy - DHK Slavoj Žirovnice
22 : 24
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 15:00
AVE052
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
32 : 17
12.4. 13:00
AVE034
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
31 : 20
Mladší žactvo - podzimní část
21.9. 16:00
CM047
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 10
21.9. 15:20
CM046
Úvaly - Příbram
13 : 9
21.9. 14:40
CM045
Mělník A - TJ Sokol Bělá
19 : 13
21.9. 14:00
CM044
Příbram - Ml. Boleslav
9 : 14
21.9. 13:20
CM043
Úvaly - Mělník A
13 : 14
21.9. 12:40
CM042
TJ Sokol Bělá - Příbram
5 : 7
21.9. 12:00
CM041
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.