Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Milan Drobný
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
9.5. 18:00
AD131
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 28
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
22.2. 17:00
AD076
Liberec - 1.HC Pardubice
26 : 29
6.12. 17:00
AD064
Loko Louny - HK Lovosice B
31 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 14:00
AK081
Lokomotiva Vršovice - Liberec
29 : 28
22.2. 15:00
AK076
Liberec - 1.HC Pardubice
41 : 46
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
5.10. 15:00
AK014
HK B Most - Náchod
31 : 19
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
12.4. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 13:00
AUA025
TJ AŠ Mladá Boleslav - DHK Baník Most
17 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 10:00
AUB020
Kobylisy - H.Brod
28 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.B
8.11. 17:00
AVB020
Kobylisy - DHK Slavoj Žirovnice
22 : 24
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 15:00
AVE052
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
32 : 17
12.4. 13:00
AVE034
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
31 : 20
Mladší žactvo - podzimní část
21.9. 16:00
CM047
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 10
21.9. 15:20
CM046
Úvaly - Příbram
13 : 9
21.9. 14:40
CM045
Mělník A - TJ Sokol Bělá
19 : 13
21.9. 14:00
CM044
Příbram - Ml. Boleslav
9 : 14
21.9. 13:20
CM043
Úvaly - Mělník A
13 : 14
21.9. 12:40
CM042
TJ Sokol Bělá - Příbram
5 : 7
21.9. 12:00
CM041
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Sokol Písek
36 : 22
video
online
Iuventa Michalovce - HC Zlín
35 : 21
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
video
online
ŠKP Bratislava - Zora Olomouc
17 : 37
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
video
online
Veselí nad Moravou - Slavia Praha
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
22
18
3
1
672 : 514
39
2
Baník Most
22
17
2
3
635 : 451
36
3
Sokol Poruba
22
17
1
4
620 : 471
35
4
Slavia Praha
22
16
0
6
644 : 519
32
5
Duslo Šaľa
22
12
3
7
660 : 570
27
6
Zora Olomouc
22
10
0
12
570 : 556
20
7
HC Zlín
22
9
1
12
540 : 534
19
8
Slávia Partizánske
22
7
3
12
529 : 533
17
9
Veselí nad Moravou
22
7
2
13
563 : 583
16
10
Sokol Písek
22
7
2
13
507 : 596
16
11
Bemaco Prešov
22
3
1
18
445 : 611
7
12
ŠKP Bratislava
22
0
0
22
383 : 830
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.