Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.