Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.