Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
6.6. 13:30
A089
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
1.liga muži
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
22.3. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
7.12. 13:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Chodov
23 : 31
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
7.3. 17:00
AC089
Č.Budějovice - Bohemians
25 : 25
8.11. 17:00
AC041
Košutka - VŠ Plzeň
27 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 13:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Náchod
33 : 25
1.liga mladší dorostenci
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
22.3. 12:00
AJ097
Talent Plzeň - Jičín
23 : 30
18.10. 16:00
AJ028
Strakonice - Frýdek-Místek
25 : 26
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
13.9. 18:45
AM030
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 22
3.9. 19:30
AM009
Košutka - Praha 4
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
28.2. 15:20
AP129
J.Hradec - Ivančice
17 : 29
28.2. 12:35
AP126
Ivančice - Poruba
26 : 8
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 08:55
AP122
Poruba - J.Hradec
16 : 25
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR182
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
11.4. 10:00
AR149
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
7.3. 15:00
AR131
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 25
15.2. 15:30
AR109
Most B - J.Hradec
22 : 24
17.1. 15:30
AR051
Most B - Poruba B
15 : 25
30.11. 15:00
AR069
Slavia B - Kobylisy
34 : 21
26.10. 14:30
AR029
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
5.10. 11:30
AR016
HC Plzeň - S.Vršovice
31 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.