Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
6.6. 13:30
A089
Starý Plzenec "B" - HC Plzeň
34 : 23
5.10. 15:00
A023
Třemošná - Šťáhlavy "B"
22 : 25
1.liga muži
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
22.3. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
7.12. 13:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Chodov
23 : 31
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
7.3. 17:00
AC089
Č.Budějovice - Bohemians
25 : 25
8.11. 17:00
AC041
Košutka - VŠ Plzeň
27 : 23
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 13:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Náchod
33 : 25
1.liga mladší dorostenci
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
22.3. 12:00
AJ097
Talent Plzeň - Jičín
23 : 30
18.10. 16:00
AJ028
Strakonice - Frýdek-Místek
25 : 26
Český pohár mužů
19.11. 20:00
AM050
Loko Louny - M.A.T. Plzeň
16 : 33
13.9. 18:45
AM030
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 22
3.9. 19:30
AM009
Košutka - Praha 4
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
28.2. 15:20
AP129
J.Hradec - Ivančice
17 : 29
28.2. 12:35
AP126
Ivančice - Poruba
26 : 8
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 08:55
AP122
Poruba - J.Hradec
16 : 25
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR182
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
9.5. 13:30
AR172
HC Plzeň - Poruba B
37 : 24
11.4. 10:00
AR149
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
7.3. 15:00
AR131
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 25
15.2. 15:30
AR109
Most B - J.Hradec
22 : 24
17.1. 15:30
AR051
Most B - Poruba B
15 : 25
30.11. 15:00
AR069
Slavia B - Kobylisy
34 : 21
26.10. 14:30
AR029
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
5.10. 11:30
AR016
HC Plzeň - S.Vršovice
31 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy ČR - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.