Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
21.3. 17:00
AE100
Sokol II.Prostějov - Ivančice
28 : 28
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
12.12. 18:00
AE051
Telnice - Juliánov
30 : 30
7.12. 17:30
AE064
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
20.9. 16:00
AE006
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2.liga muži SM
12.4. 10:30
AF111
Šumperk - Zubří B
31 : 27
15.2. 13:00
AF067
Hranice B - Zubří B
31 : 30
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:00
AI127
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
21.3. 15:00
AI100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
23 : 25
7.12. 14:00
AI062
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
12.10. 16:30
AI021
Zlín - Sokol II.Prostějov
33 : 26
20.9. 14:00
AI006
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
12.10. 14:30
AJ021
Zlín - Strakonice
37 : 25
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:00
AL127
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
21.3. 13:00
AL100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
30 : 43
20.9. 18:00
AL006
Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
31 : 32
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO299
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
2.5. 15:00
AO298
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
2.5. 12:00
AO295
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
2.5. 11:00
AO294
HK B Most - Zlín A
16 : 20
8.2. 15:05
AO098
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 21
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 12:10
AO095
Jičín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
8.2. 09:25
AO092
Kutná Hora - Jičín
21 : 29
8.2. 08:30
AO091
TJ Sokol Centrum Haná - Telnice
36 : 9
18.1. 15:00
AO018
Karviná A - Sokol Úvaly A
30 : 17
18.1. 13:00
AO016
Zlín A - Karviná A
12 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
video
online
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
361 : 177
20
2
Olomouc
10
8
0
2
368 : 211
16
3
SKH Velká n.V.
10
6
0
4
199 : 223
12
4
Karviná
10
4
0
6
220 : 265
8
5
Sokol Poruba B
10
2
0
8
180 : 298
4
6
Zábřeh
10
0
0
10
172 : 326
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
75
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
75
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Ivana Novobilská
Sokol Poruba B
14
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.