Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE110
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
31 : 24
21.3. 14:00
AE102
SK Kuřim - Juliánov
32 : 31
14.3. 17:00
AE093
Ivančice - Brno B
24 : 26
7.3. 16:00
AE088
Brno B - Sokol V. Meziříčí
30 : 31
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
21.2. 11:00
AE073
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
6.12. 17:00
AE062
Telnice - Brno B
28 : 22
8.11. 09:30
AE037
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
23 : 22
26.10. 09:30
AE035
Maloměřice - Brno B
33 : 27
12.10. 17:00
AE023
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
4.10. 10:00
AE013
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
21.9. 18:00
AE003
Juliánov - Bohunice B
29 : 22
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG088
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
2.liga starší dorostenci Č
1.11. 15:00
AH064
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
2.liga starší dorostenci M
14.3. 15:00
AI093
HK Ivančice - Přerov
30 : 21
21.2. 13:00
AI073
Sokol Telnice - Litovel
21 : 31
12.10. 15:00
AI023
HK Ivančice - V. Bystřice
33 : 18
2.liga mladší dorostenci M
14.3. 13:00
AL093
HK Ivančice - KP Brno
37 : 26
7.3. 12:00
AL088
KP Brno - Sokol V. Meziříčí
29 : 32
30.11. 16:00
AL058
Sokol Juliánov - Třinec
35 : 30
12.10. 13:00
AL023
HK Ivančice - V. Bystřice
31 : 39
21.9. 16:00
AL003
Sokol Juliánov - Ostrava
24 : 36
Žákovská liga starších žaček
22.3. 13:00
AP187
J.Hradec - Slavia
12 : 22
22.3. 11:20
AP185
Slavia - Písek
17 : 17
22.3. 09:40
AP183
Písek - Havl. Brod A
20 : 21
22.3. 08:00
AP181
Havl. Brod A - J.Hradec
26 : 22
2.liga ženy M jih
22.11. 11:00
ATC026
HK Ivančice - SK Velká Bystřice
25 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 13:00
AVC026
HK Ivančice - Poruba
25 : 25
Liga Vysočiny - starší žáci
30.5. 10:00
JB046
Sokol Nové Veselí B - Havl. Brod
18 : 10
30.5. 09:20
JB045
Sokol V. Meziříčí - Sokol Nové Veselí A
12 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.