Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:00
AP296
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
3.5. 12:30
AP294
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 09:00
AP291
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
28.2. 16:00
AP139
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
28.2. 14:00
AP137
Otrokovice - S.Vršovice
24 : 23
28.2. 13:00
AP136
Zlín B - Písek
22 : 26
28.2. 10:00
AP133
DHK B Most - Zlín B
18 : 21
28.2. 08:00
AP131
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
8.2. 15:50
AP089
Písek - Hodonín A
21 : 20
8.2. 14:00
AP087
Kobylisy II - Písek
18 : 25
8.2. 12:10
AP085
Písek - DHK Pardubice A
16 : 12
8.2. 10:20
AP083
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
8.2. 08:30
AP081
Hodonín A - Kobylisy II
18 : 23
2.liga ženy M-B
1.2. 17:00
ATB002
L.Zubří - Bohunice
26 : 24
Liga starší dorostenky M sk.C
22.11. 16:30
AUC036
Zlín - Poruba
29 : 29
12.11. 18:00
AUC030
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
17 : 33
1.liga mladší dorostenky
15.2. 11:30
AV020
Zlín - DHC Plzeň
27 : 22
LOLK muži
24.5. 10:30
OA084
Holešov - Senice
46 : 29
23.5. 11:00
OA082
Val.Meziříčí - Žeravice
19 : 32
12.4. 14:00
OA053
Veselá - Val.Meziříčí
29 : 23
28.3. 11:00
OA048
Val.Meziříčí - Senice
36 : 36
26.10. 14:00
OA040
Veselá - Uh.Hradiště
30 : 21
18.10. 11:00
OA035
Val.Meziříčí - Dřevohostice
29 : 28
7.9. 14:00
OA004
Veselá - Uničov A
24 : 22
Moravská liga
2.11. 10:30
OB050
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí B
22 : 27
LOLK starší žáci
15.3. 15:00
OC054
Hranice - TJ Sokol Centrum Haná
18 : 44
LOLK mladší žáci
16.11. 09:00
OD039
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
13 : 13
LOLK mladší žactvo - jaro
19.4. 11:40
OH012
Cement Hranice "B" - Horka nad Moravou
17 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.