Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga muži SVČ
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
2.liga starší dorostenci Č
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
1.liga mladší dorostenci
7.3. 12:00
AJ085
Dukla - Jičín
43 : 19
Žákovská liga starších žáků
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
2.liga ženy Č
25.4. 12:30
AS113
Strakonice - Astra
23 : 22
21.3. 17:30
AS096
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
9.11. 15:00
AS038
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
1.liga starší dorostenky
3.5. 17:00
AU044
Písek - DHK Baník Most
37 : 19
31.1. 15:30
AU003
Písek - Zlín
30 : 30
Liga starší dorostenky Č sk.B
16.11. 15:00
AUB023
Písek - Kobylisy
40 : 22
2.liga starší dorostenky Č
26.4. 12:30
AUE037
Házená J.Hradec - Astra Praha
38 : 21
Liga mladší dorostenky Č sk.B
16.11. 13:00
AVB023
Písek - Kobylisy
24 : 29
3.10. 17:00
AVB007
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
26 : 22
28.9. 11:00
AVB005
DHK Slavoj Žirovnice - Kobylisy
22 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
10.5. 15:30
AVE045
J.Hradec - Písek
29 : 19
10.5. 11:00
AVE047
DHK Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
31 : 21
3.5. 15:00
AVE044
Písek - DHK Baník Most
27 : 42
26.4. 09:30
AVE037
J.Hradec - DHK Baník Most
29 : 33
8.3. 11:00
AVE022
DHK Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
25 : 16
1.2. 14:00
AVE001
DHK Slavoj Žirovnice - J.Hradec
17 : 17
Jč KP starší žáci
19.4. 13:00
HC018
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 24
11.4. 10:00
HC016
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
15 : 34
29.3. 12:30
HC013
Sezimovo Ústí - Strakonice
18 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.