Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga muži SVČ
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
2.liga starší dorostenci Č
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
1.liga mladší dorostenci
7.3. 12:00
AJ085
Dukla - Jičín
43 : 19
Žákovská liga starších žáků
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
2.liga ženy Č
25.4. 12:30
AS113
Strakonice - Astra
23 : 22
21.3. 17:30
AS096
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
9.11. 15:00
AS038
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
1.liga starší dorostenky
3.5. 17:00
AU044
Písek - DHK Baník Most
37 : 19
31.1. 15:30
AU003
Písek - Zlín
30 : 30
Liga starší dorostenky Č sk.B
16.11. 15:00
AUB023
Písek - Kobylisy
40 : 22
2.liga starší dorostenky Č
26.4. 12:30
AUE037
Házená J.Hradec - Astra Praha
38 : 21
Liga mladší dorostenky Č sk.B
16.11. 13:00
AVB023
Písek - Kobylisy
24 : 29
3.10. 17:00
AVB007
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
26 : 22
28.9. 11:00
AVB005
DHK Slavoj Žirovnice - Kobylisy
22 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
10.5. 15:30
AVE045
J.Hradec - Písek
29 : 19
10.5. 11:00
AVE047
DHK Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
31 : 21
3.5. 15:00
AVE044
Písek - DHK Baník Most
27 : 42
26.4. 09:30
AVE037
J.Hradec - DHK Baník Most
29 : 33
8.3. 11:00
AVE022
DHK Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
25 : 16
1.2. 14:00
AVE001
DHK Slavoj Žirovnice - J.Hradec
17 : 17
Jč KP starší žáci
19.4. 13:00
HC018
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 24
11.4. 10:00
HC016
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
15 : 34
29.3. 12:30
HC013
Sezimovo Ústí - Strakonice
18 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.