Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
27.9. 15:00
AC011
VŠ Plzeň - Chodov B
29 : 20
27.9. 13:00
AC007
Starý Plzenec - S.Vršovice
30 : 24
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga muži SVČ
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
1.liga starší dorostenci
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
2.liga starší dorostenci Č
20.9. 15:00
AH004
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
1.liga mladší dorostenci
7.3. 12:00
AJ085
Dukla - Jičín
43 : 19
Žákovská liga starších žáků
18.1. 13:30
AO047
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
18.1. 09:50
AO043
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
18.1. 08:00
AO041
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
2.liga ženy Č
25.4. 12:30
AS113
Strakonice - Astra
23 : 22
21.3. 17:30
AS096
Milevsko - TJ Sokol Bělá
24 : 36
9.11. 15:00
AS038
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
1.liga starší dorostenky
3.5. 17:00
AU044
Písek - DHK Baník Most
37 : 19
31.1. 15:30
AU003
Písek - Zlín
30 : 30
Liga starší dorostenky Č sk.B
16.11. 15:00
AUB023
Písek - Kobylisy
40 : 22
2.liga starší dorostenky Č
26.4. 12:30
AUE037
Házená J.Hradec - Astra Praha
38 : 21
Liga mladší dorostenky Č sk.B
16.11. 13:00
AVB023
Písek - Kobylisy
24 : 29
3.10. 17:00
AVB007
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
26 : 22
28.9. 11:00
AVB005
DHK Slavoj Žirovnice - Kobylisy
22 : 23
2.liga mladší dorostenky Č
10.5. 15:30
AVE045
J.Hradec - Písek
29 : 19
10.5. 11:00
AVE047
DHK Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
31 : 21
3.5. 15:00
AVE044
Písek - DHK Baník Most
27 : 42
26.4. 09:30
AVE037
J.Hradec - DHK Baník Most
29 : 33
8.3. 11:00
AVE022
DHK Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
25 : 16
1.2. 14:00
AVE001
DHK Slavoj Žirovnice - J.Hradec
17 : 17
Jč KP starší žáci
19.4. 13:00
HC018
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 24
11.4. 10:00
HC016
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
15 : 34
29.3. 12:30
HC013
Sezimovo Ústí - Strakonice
18 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.