Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
18.2. 18:00
AA109
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
29 : 29
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
6.12. 17:00
AA084
KP Brno - Sokol Přerov
41 : 22
29.11. 18:00
AA078
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
35 : 27
16.11. 10:30
AA063
KP Brno - Cement Hranice
26 : 26
9.11. 10:30
AA056
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
33 : 35
18.10. 17:00
AA041
KP Brno - Ronal Jičín
30 : 24
4.10. 17:00
AA025
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
14.9. 10:30
AA012
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
33 : 27
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM077
HC Zlín - Gumárny Zubří
24 : 30
10.12. 19:00
AM066
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
20 : 31
30.8. 15:00
AM001
HK B Most - VŠ Plzeň
16 : 19
1.liga ženy
21.2. 15:30
AR119
HC Plzeň - Zlín B
25 : 21
W.H.I.L.
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
24.1. 17:30
AW071
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
29 : 28
21.9. 15:00
AW006
HC Zlín - Sokol Písek
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.