Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky-čechy
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
18.2. 18:00
AA109
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
29 : 29
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
6.12. 17:00
AA084
KP Brno - Sokol Přerov
41 : 22
29.11. 18:00
AA078
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
35 : 27
16.11. 10:30
AA063
KP Brno - Cement Hranice
26 : 26
9.11. 10:30
AA056
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
33 : 35
18.10. 17:00
AA041
KP Brno - Ronal Jičín
30 : 24
4.10. 17:00
AA025
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
14.9. 10:30
AA012
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
33 : 27
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM077
HC Zlín - Gumárny Zubří
24 : 30
10.12. 19:00
AM066
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
20 : 31
30.8. 15:00
AM001
HK B Most - VŠ Plzeň
16 : 19
1.liga ženy
21.2. 15:30
AR119
HC Plzeň - Zlín B
25 : 21
W.H.I.L.
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
24.1. 17:30
AW071
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
29 : 28
21.9. 15:00
AW006
HC Zlín - Sokol Písek
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
video
online
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
video
online
Písek - S.Vršovice
22 : 33
video
online
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
14
11
1
2
406 : 343
23
2
HK Spartak Ústí n.L.
14
9
1
4
377 : 307
19
3
DHK Slavoj Žirovnice
14
8
1
5
294 : 290
17
4
J.Hradec
14
6
2
6
360 : 350
14
5
S.Vršovice
14
7
0
7
365 : 355
14
6
Loko Č.Budějovice
14
5
1
8
357 : 379
11
7
Písek
14
5
0
9
326 : 390
10
8
HC Plzeň
14
2
0
12
322 : 393
4
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
107
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
104
Veronika Šípová
DHK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
28
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
28
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
30
Tereza Dolejšová
DHK Slavoj Žirovnice
22
Simona Březinová
Házená J.Hradec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.