Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
18.2. 18:00
AA109
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
29 : 29
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
6.12. 17:00
AA084
KP Brno - Sokol Přerov
41 : 22
29.11. 18:00
AA078
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
35 : 27
16.11. 10:30
AA063
KP Brno - Cement Hranice
26 : 26
9.11. 10:30
AA056
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
33 : 35
18.10. 17:00
AA041
KP Brno - Ronal Jičín
30 : 24
4.10. 17:00
AA025
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
19 : 25
14.9. 10:30
AA012
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
33 : 27
Český pohár mužů
1.2. 10:30
AM077
HC Zlín - Gumárny Zubří
24 : 30
10.12. 19:00
AM066
Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
20 : 31
30.8. 15:00
AM001
HK B Most - VŠ Plzeň
16 : 19
1.liga ženy
21.2. 15:30
AR119
HC Plzeň - Zlín B
25 : 21
W.H.I.L.
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
24.1. 17:30
AW071
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
29 : 28
21.9. 15:00
AW006
HC Zlín - Sokol Písek
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.