Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.4. 17:00
AB125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
28.2. 15:30
AB084
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
2.liga muži JM
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
28.3. 17:00
AE106
Ivančice - Telnice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
25.4. 15:00
AG125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
17 : 34
19.4. 15:00
AG118
Karviná - Dukla
26 : 27
2.liga starší dorostenci Č
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
2.liga starší dorostenci M
19.4. 16:30
AI117
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL106
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AM042
Sokol II.Prostějov - Vsetín
22 : 29
Český pohár žen
27.10. 18:45
AN023
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
1.liga ženy
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
31.1. 16:00
AR095
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
2.liga ženy M-A
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
Liga starší dorostenky Č sk.B
22.11. 13:00
AUB025
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
39 : 38
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
17 : 32
1.liga mladší dorostenky
22.3. 10:00
AV027
Zlín - Poruba
28 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
LOLK muži
30.5. 15:00
OA089
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
2.5. 16:00
OA068
Žeravice - Uh.Hradiště
30 : 15
26.10. 10:45
OA037
Žeravice - Val.Meziříčí
24 : 23
27.9. 15:00
OA020
Droždín - Senice
39 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
video
online
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
25 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
281 : 212
19
2
Sokol V. Meziříčí
10
5
1
4
298 : 260
11
3
DHK Pardubice
10
5
1
4
257 : 257
11
4
SK Velká Bystřice
10
5
0
5
240 : 268
10
5
HK Hodonín
10
4
1
5
262 : 272
9
6
Bohunice
10
0
0
10
213 : 282
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
74
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
69
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
39
Natália Csenkeyová
HK Hodonín
26
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
22
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
22
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.