Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.4. 17:00
AB125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
28.2. 15:30
AB084
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
2.liga muži JM
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
28.3. 17:00
AE106
Ivančice - Telnice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
25.4. 15:00
AG125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
17 : 34
19.4. 15:00
AG118
Karviná - Dukla
26 : 27
2.liga starší dorostenci Č
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
2.liga starší dorostenci M
19.4. 16:30
AI117
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL106
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AM042
Sokol II.Prostějov - Vsetín
22 : 29
Český pohár žen
27.10. 18:45
AN023
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
1.liga ženy
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
31.1. 16:00
AR095
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
2.liga ženy M-A
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
Liga starší dorostenky Č sk.B
22.11. 13:00
AUB025
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
39 : 38
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
17 : 32
1.liga mladší dorostenky
22.3. 10:00
AV027
Zlín - Poruba
28 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
LOLK muži
30.5. 15:00
OA089
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
2.5. 16:00
OA068
Žeravice - Uh.Hradiště
30 : 15
26.10. 10:45
OA037
Žeravice - Val.Meziříčí
24 : 23
27.9. 15:00
OA020
Droždín - Senice
39 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.