Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
25.4. 17:00
AB125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
28.2. 15:30
AB084
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
2.liga muži JM
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
28.3. 17:00
AE106
Ivančice - Telnice
26 : 23
1.liga starší dorostenci
25.4. 15:00
AG125
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
17 : 34
19.4. 15:00
AG118
Karviná - Dukla
26 : 27
2.liga starší dorostenci Č
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
2.liga starší dorostenci M
19.4. 16:30
AI117
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL106
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
34 : 20
Český pohár mužů
14.9. 15:00
AM042
Sokol II.Prostějov - Vsetín
22 : 29
Český pohár žen
27.10. 18:45
AN023
Olomouc - Sokol Poruba
6 : 39
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
1.liga ženy
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
31.1. 16:00
AR095
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
19.10. 16:00
AR026
Otrokovice - J.Hradec
27 : 29
2.liga ženy M-A
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
Liga starší dorostenky Č sk.B
22.11. 13:00
AUB025
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
39 : 38
Liga starší dorostenky M sk.C
19.10. 18:00
AUC014
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
17 : 32
1.liga mladší dorostenky
22.3. 10:00
AV027
Zlín - Poruba
28 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
22.11. 09:00
AVC025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
26 : 21
LOLK muži
30.5. 15:00
OA089
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
2.5. 16:00
OA068
Žeravice - Uh.Hradiště
30 : 15
26.10. 10:45
OA037
Žeravice - Val.Meziříčí
24 : 23
27.9. 15:00
OA020
Droždín - Senice
39 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
video
online
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
27 : 24
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
9.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.