Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Horák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 18:00
AA195
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
10.5. 10:15
AA185
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
29.3. 11:00
AA156
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.3. 18:00
AA123
HC Zlín - Gumárny Zubří
27 : 36
1.3. 10:30
AA120
Ronal Jičín - Dukla Praha
24 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
20.12. 18:00
AA092
Gumárny Zubří - Cement Hranice
30 : 23
6.12. 16:30
AA082
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 25
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
26.10. 10:30
AA045
Baník OKD Karviná - KP Brno
31 : 28
11.10. 18:00
AA035
Gumárny Zubří - A.S.A. Lovosice
36 : 21
28.9. 16:00
AA020
HC Zlín - Sokol Přerov
39 : 22
20.9. 18:00
AA013
Gumárny Zubří - M.A.T. Plzeň
23 : 18
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - HC Zlín
25 : 20
1.liga muži
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
2.liga muži JM
21.3. 16:30
AE101
Brno B - Maloměřice
31 : 34
2.liga muži SM
7.12. 17:00
AF062
L.Zubří - Hlučín
29 : 18
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Karviná
26 : 31
2.liga starší dorostenci M
11.4. 12:00
AI109
Zlín - Litovel
29 : 18
1.liga mladší dorostenci
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
11.4. 14:00
AJ109
Zlín - Jičín
27 : 27
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 12:30
AL101
KP Brno - Rožnov p.R.
26 : 27
Český pohár mužů
18.3. 17:30
AM080
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
10.12. 18:00
AM067
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26 : 30
17.11. 15:00
AM062
Uničov A - Tatran Litovel
28 : 32
W.H.I.L.
8.5. 14:30
AW138
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 1-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
35 : 12
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
29 : 24
video
online
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
17 : 33
video
online
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
video
online
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
10.5. 18:00
video
online
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov
13.5. 17:30
video
online
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.