Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
2.liga muži SM
9.5. 16:30
AF130
Vsetín - Polanka
32 : 38
22.3. 17:00
AF099
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:30
AI130
Vsetín - Polanka
28 : 18
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.3. 13:00
AJ093
Zubří - D.Králové
43 : 25
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
Žákovská liga starších žáků
1.3. 16:00
AO109
Zlín A - Strakonice
26 : 19
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 12:00
AO105
Zlín A - Jičín
26 : 20
1.3. 10:00
AO103
Jičín - Strakonice
16 : 23
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:00
AP296
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
3.5. 14:00
AP295
Otrokovice - Karviná
25 : 11
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 10:00
AP292
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.