Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
František Nesrsta
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1944
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
4.10. 14:00
OA023
Uh.Hradiště - Žeravice
22 : 23
13.9. 11:00
OA008
Val.Meziříčí - Veselá
21 : 28
ZL starší žáci
5.6. 17:00
ZC083
Zlín A - Zubří B
29 : 13
3.6. 17:00
ZC084
Napajedla - Zubří A
10 : 23
24.4. 15:45
ZC062
Zlín A - Vsetín
30 : 19
8.4. 17:00
ZC048
Napajedla - Zlín A
19 : 33
2.11. 09:00
ZC030
Napajedla - Zubří B
29 : 16
4.10. 12:00
ZC019
Uherské Hradiště - Zubří A
17 : 29
ZL mladší žactvo I podzim
28.9. 12:00
ZDA017
Zlín A_d - Zlín A_ch
26 : 26
14.9. 09:00
ZDA007
Luhačovice_ch - U.Hradiště_ch
22 : 26
ZL mladší žactvo I jaro
6.6. 10:00
ZDAJ044
Otrokovice_d - Zlín A_d
18 : 21
30.5. 13:00
ZDAJ039
Zlín A_ch - Rožnov p.R. A_ch
27 : 19
22.4. 15:30
ZDAJ017
Zlín A_ch - Zlín A_d
22 : 27
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 09:30
ZDB053
Otrokovice_d - Zubří B_ch
13 : 14
20.9. 13:15
ZDB018
Zlín B_d - Val.Meziříčí
22 : 13
20.9. 12:00
ZDB017
Zlín B_ch - Otrokovice_d
8 : 15
13.9. 09:00
ZDB008
Val.Meziříčí - Zlín B_ch
8 : 9
6.9. 10:00
ZDB004
Otrokovice_d - Vsetín B_ch
14 : 5
ZL mladší žactvo II jaro
9.6. 17:30
ZDBJ060
Zlín B_ch - L.Zubří_d
26 : 19
9.6. 16:15
ZDBJ059
Zlín B_d - Vsetín B_ch
27 : 10
30.5. 14:30
ZDBJ047
Zlín B_ch - Rožnov p.R. B_ch
17 : 12
18.4. 09:30
ZDBJ017
Kunovice_d - Zlín B_ch
13 : 25
28.3. 10:15
ZDBJ003
Bystřice p.H. B_ch - Rožnov p.R. B_ch
16 : 9
25.3. 17:00
ZDBJ006
Zlín B_d - Zlín B_ch
15 : 21
ZL starší žačky
14.5. 17:00
ZE091
Otrokovice - Zora Olomouc
19 : 18
18.4. 12:00
ZE080
Otrokovice - Velká Bystřice
20 : 18
25.3. 15:30
ZE070
Zlín A - Zlín C
35 : 15
8.11. 11:00
ZE053
Otrokovice - Žeravice
25 : 15
5.11. 15:30
ZE052
Zlín A - Kunovice
36 : 20
21.9. 09:15
ZE014
Zlín C - Žeravice
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.