Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Prudký
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 11:40
AO265
Strakonice - Talent A
18 : 24
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
24.5. 16:00
LA074
Sokolnice - Nové Bránice
22 : 18
17.5. 11:00
LA068
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
12.4. 16:00
LA113
Sokolnice - Hostěrádky
32 : 24
11.4. 17:00
LA109
Třešť - Bystřice n.P.
15 : 21
29.3. 12:30
LA107
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
22.3. 17:00
LA101
Tišnov - SHC Maloměřice B
31 : 27
22.3. 10:30
LA098
Nové Bránice - Třešť
32 : 18
15.3. 14:00
LA094
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
23.11. 10:30
LA052
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
34 : 20
2.11. 10:30
LA063
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 17
19.10. 16:00
LA028
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
20.9. 15:00
LA004
SK Kuřim B - D. Cerekev
18 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
24.5. 12:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
18 : 10
9.5. 10:30
LF128
KP Brno - Telnice
20 : 33
26.4. 10:30
LF124
Nové Bránice - Juliánov
28 : 27
25.4. 09:15
LF122
Bohunice - Ivančice
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
video
online
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
25 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
281 : 212
19
2
Sokol V. Meziříčí
10
5
1
4
298 : 260
11
3
DHK Pardubice
10
5
1
4
257 : 257
11
4
SK Velká Bystřice
10
5
0
5
240 : 268
10
5
HK Hodonín
10
4
1
5
262 : 272
9
6
Bohunice
10
0
0
10
213 : 282
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
74
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
69
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
39
Natália Csenkeyová
HK Hodonín
26
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
22
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
22
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.