Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Prudký
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 11:40
AO265
Strakonice - Talent A
18 : 24
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
24.5. 16:00
LA074
Sokolnice - Nové Bránice
22 : 18
17.5. 11:00
LA068
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
12.4. 16:00
LA113
Sokolnice - Hostěrádky
32 : 24
11.4. 17:00
LA109
Třešť - Bystřice n.P.
15 : 21
29.3. 12:30
LA107
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
22.3. 17:00
LA101
Tišnov - SHC Maloměřice B
31 : 27
22.3. 10:30
LA098
Nové Bránice - Třešť
32 : 18
15.3. 14:00
LA094
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
23.11. 10:30
LA052
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
34 : 20
2.11. 10:30
LA063
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 17
19.10. 16:00
LA028
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
20.9. 15:00
LA004
SK Kuřim B - D. Cerekev
18 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
24.5. 12:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
18 : 10
9.5. 10:30
LF128
KP Brno - Telnice
20 : 33
26.4. 10:30
LF124
Nové Bránice - Juliánov
28 : 27
25.4. 09:15
LF122
Bohunice - Ivančice
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.