Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Prudký
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 11:40
AO265
Strakonice - Talent A
18 : 24
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
24.5. 16:00
LA074
Sokolnice - Nové Bránice
22 : 18
17.5. 11:00
LA068
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
12.4. 16:00
LA113
Sokolnice - Hostěrádky
32 : 24
11.4. 17:00
LA109
Třešť - Bystřice n.P.
15 : 21
29.3. 12:30
LA107
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
22.3. 17:00
LA101
Tišnov - SHC Maloměřice B
31 : 27
22.3. 10:30
LA098
Nové Bránice - Třešť
32 : 18
15.3. 14:00
LA094
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
23.11. 10:30
LA052
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
34 : 20
2.11. 10:30
LA063
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 17
19.10. 16:00
LA028
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
20.9. 15:00
LA004
SK Kuřim B - D. Cerekev
18 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
24.5. 12:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
18 : 10
9.5. 10:30
LF128
KP Brno - Telnice
20 : 33
26.4. 10:30
LF124
Nové Bránice - Juliánov
28 : 27
25.4. 09:15
LF122
Bohunice - Ivančice
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy ČR 3-4 - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Slavia Praha
27 : 28
video
online
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 26
video
online
Slavia Praha - Zora Olomouc
24.5. 11:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.