Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
7.3. 17:00
AC085
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 22
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
15.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 23
16.11. 17:00
AC047
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
19.10. 16:30
AC028
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
27.9. 17:00
AC008
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
19.4. 10:00
AD117
HK Lovosice B - Slavia
39 : 27
12.4. 16:00
AD114
Libčice n. Vlt. - Liberec
31 : 25
29.3. 16:00
AD104
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
24 : 27
28.3. 17:00
AD108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
51 : 22
14.2. 17:00
AD070
Loko Louny - Liberec
42 : 29
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
26.10. 17:00
AD036
HK Lovosice B - Liberec
38 : 29
20.9. 13:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
20 : 22
1.liga starší dorostenci
19.4. 14:00
AG117
HK Lovosice - Kopřivnice
31 : 13
29.3. 14:00
AG104
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 29
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
26.10. 15:15
AG036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 24
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
27.9. 15:00
AH008
TJ Košutka - ČZ HBC Strakonice 1921
26 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.