Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
7.3. 17:00
AC085
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 22
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
15.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 23
16.11. 17:00
AC047
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
19.10. 16:30
AC028
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
27.9. 17:00
AC008
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
19.4. 10:00
AD117
HK Lovosice B - Slavia
39 : 27
12.4. 16:00
AD114
Libčice n. Vlt. - Liberec
31 : 25
29.3. 16:00
AD104
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
24 : 27
28.3. 17:00
AD108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
51 : 22
14.2. 17:00
AD070
Loko Louny - Liberec
42 : 29
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
26.10. 17:00
AD036
HK Lovosice B - Liberec
38 : 29
20.9. 13:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
20 : 22
1.liga starší dorostenci
19.4. 14:00
AG117
HK Lovosice - Kopřivnice
31 : 13
29.3. 14:00
AG104
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 29
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
26.10. 15:15
AG036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 24
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
27.9. 15:00
AH008
TJ Košutka - ČZ HBC Strakonice 1921
26 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.