Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
12.4. 10:30
AA166
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
4.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - HC Zlín
29 : 25
29.3. 10:30
AA140
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
22.2. 16:00
AA110
HC Zlín - Ronal Jičín
28 : 25
14.2. 18:00
AA107
Ronal Jičín - KP Brno
27 : 18
23.11. 16:00
AA070
HC Zlín - Cement Hranice
23 : 32
5.11. 18:00
AA054
Dukla Praha - Ronal Jičín
26 : 19
24.10. 18:30
AA048
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
28 : 28
27.9. 16:30
AA021
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
2.liga muži SVČ
25.10. 13:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
25 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:00
AK022
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
25 : 33
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AM076
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
30 : 24
19.11. 18:00
AM058
Ml. Boleslav - Ronal Jičín
23 : 30
1.liga ženy
17.5. 14:30
AR180
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
25.10. 11:00
AUA015
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
26 : 33
2.liga starší dorostenky Č
17.5. 16:30
AUE050
HC Plzeň - Kobylisy
17 : 27
1.liga mladší dorostenky
18.4. 10:30
AV035
Háje - DHC Plzeň
20 : 16
2.liga mladší dorostenky Č
17.5. 12:30
AVE050
HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice
24 : 25
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
1.5. 16:30
AW136
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
20.2. 18:00
AW112
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
34 : 27
7.2. 17:30
AW084
Zora Olomouc - Sokol Písek
29 : 23
23.1. 16:30
AW069
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 25
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
19.10. 17:00
AW021
Slavia Praha - HC Zlín
31 : 25
5.10. 17:15
AW020
Baník Most - Sokol Písek
35 : 19
20.9. 16:30
AW003
Sokol Poruba - Slavia Praha
25 : 24
Společná regionální liga mužů
10.5. 16:00
CR035
L.Vršovice - Wendy Mělník
25 : 19
10.5. 14:00
CR036
S.Vršovice B - HK B Most
30 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.