Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
12.4. 10:30
AA166
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
4.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - HC Zlín
29 : 25
29.3. 10:30
AA140
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
22.2. 16:00
AA110
HC Zlín - Ronal Jičín
28 : 25
14.2. 18:00
AA107
Ronal Jičín - KP Brno
27 : 18
23.11. 16:00
AA070
HC Zlín - Cement Hranice
23 : 32
5.11. 18:00
AA054
Dukla Praha - Ronal Jičín
26 : 19
24.10. 18:30
AA048
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
28 : 28
27.9. 16:30
AA021
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
2.liga muži SVČ
25.10. 13:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
25 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:00
AK022
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
25 : 33
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AM076
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
30 : 24
19.11. 18:00
AM058
Ml. Boleslav - Ronal Jičín
23 : 30
1.liga ženy
17.5. 14:30
AR180
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
25.10. 11:00
AUA015
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
26 : 33
2.liga starší dorostenky Č
17.5. 16:30
AUE050
HC Plzeň - Kobylisy
17 : 27
1.liga mladší dorostenky
18.4. 10:30
AV035
Háje - DHC Plzeň
20 : 16
2.liga mladší dorostenky Č
17.5. 12:30
AVE050
HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice
24 : 25
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
1.5. 16:30
AW136
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
20.2. 18:00
AW112
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
34 : 27
7.2. 17:30
AW084
Zora Olomouc - Sokol Písek
29 : 23
23.1. 16:30
AW069
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 25
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
19.10. 17:00
AW021
Slavia Praha - HC Zlín
31 : 25
5.10. 17:15
AW020
Baník Most - Sokol Písek
35 : 19
20.9. 16:30
AW003
Sokol Poruba - Slavia Praha
25 : 24
Společná regionální liga mužů
10.5. 16:00
CR035
L.Vršovice - Wendy Mělník
25 : 19
10.5. 14:00
CR036
S.Vršovice B - HK B Most
30 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.