Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
12.4. 10:30
AA166
KP Brno - A.S.A. Lovosice
30 : 28
4.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - HC Zlín
29 : 25
29.3. 10:30
AA140
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
22.2. 16:00
AA110
HC Zlín - Ronal Jičín
28 : 25
14.2. 18:00
AA107
Ronal Jičín - KP Brno
27 : 18
23.11. 16:00
AA070
HC Zlín - Cement Hranice
23 : 32
5.11. 18:00
AA054
Dukla Praha - Ronal Jičín
26 : 19
24.10. 18:30
AA048
A.S.A. Lovosice - Cement Hranice
28 : 28
27.9. 16:30
AA021
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
2.liga muži SVČ
25.10. 13:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
25 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:00
AK022
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
25 : 33
Český pohár mužů
30.1. 18:00
AM076
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
30 : 24
19.11. 18:00
AM058
Ml. Boleslav - Ronal Jičín
23 : 30
1.liga ženy
17.5. 14:30
AR180
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
25.10. 11:00
AUA015
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
26 : 33
2.liga starší dorostenky Č
17.5. 16:30
AUE050
HC Plzeň - Kobylisy
17 : 27
1.liga mladší dorostenky
18.4. 10:30
AV035
Háje - DHC Plzeň
20 : 16
2.liga mladší dorostenky Č
17.5. 12:30
AVE050
HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice
24 : 25
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
1.5. 16:30
AW136
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
20.2. 18:00
AW112
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
34 : 27
7.2. 17:30
AW084
Zora Olomouc - Sokol Písek
29 : 23
23.1. 16:30
AW069
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 25
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
19.10. 17:00
AW021
Slavia Praha - HC Zlín
31 : 25
5.10. 17:15
AW020
Baník Most - Sokol Písek
35 : 19
20.9. 16:30
AW003
Sokol Poruba - Slavia Praha
25 : 24
Společná regionální liga mužů
10.5. 16:00
CR035
L.Vršovice - Wendy Mělník
25 : 19
10.5. 14:00
CR036
S.Vršovice B - HK B Most
30 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.