Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky-čechy
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
10.5. 15:00
AB130
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
22.3. 18:00
AB102
Sokol Nové Veselí - Chodov
35 : 31
14.3. 11:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
27 : 17
15.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
19 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 15:00
AB047
Chodov - Strakonice
25 : 26
12.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Kopřivnice
24 : 38
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
21.9. 16:30
AB004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2 liga muži JZČ
10.5. 17:00
AC130
Chodov B - Milevsko
29 : 26
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
29.11. 18:00
AC056
Třeboň - Bohemians
41 : 24
4.10. 17:00
AC015
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
2.liga starší dorostenci Č
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
30.11. 09:00
AH057
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
9.5. 14:15
AJ113
Strakonice - HK Lovosice
23 : 31
12.4. 15:00
AJ110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 21
15.2. 15:00
AJ070
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 33
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM071
Strakonice - A.S.A. Lovosice
28 : 37
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN027
Strakonice - Slavia Praha
11 : 40
6.9. 18:00
AN005
Milevsko - Strakonice
18 : 29
Žákovská liga starších žáků
7.2. 16:00
AO089
Sokol Úvaly A - Strakonice
11 : 26
7.2. 14:00
AO087
Liberec A - Sokol Úvaly A
32 : 18
7.2. 12:00
AO085
Sokol Úvaly A - HK B Most
21 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
video
online
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
video
online
Písek - S.Vršovice
22 : 33
video
online
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
14
11
1
2
406 : 343
23
2
HK Spartak Ústí n.L.
14
9
1
4
377 : 307
19
3
DHK Slavoj Žirovnice
14
8
1
5
294 : 290
17
4
J.Hradec
14
6
2
6
360 : 350
14
5
S.Vršovice
14
7
0
7
365 : 355
14
6
Loko Č.Budějovice
14
5
1
8
357 : 379
11
7
Písek
14
5
0
9
326 : 390
10
8
HC Plzeň
14
2
0
12
322 : 393
4
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
107
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
104
Veronika Šípová
DHK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
28
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
28
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
30
Tereza Dolejšová
DHK Slavoj Žirovnice
22
Simona Březinová
Házená J.Hradec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.