Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.4. 10:30
AE123
Hustopeče - Maloměřice
36 : 24
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
29.11. 16:30
AE059
SK Kuřim - Telnice
28 : 27
29.11. 14:30
AE060
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
17.11. 16:00
AE053
Hustopeče - Ivančice
23 : 25
25.10. 17:00
AE033
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 20
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
2.liga muži SM
1.3. 13:00
AF079
Hranice B - Rožnov p.R.
28 : 39
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 15:00
AL107
Sokol V. Meziříčí - Třinec
32 : 29
29.11. 12:30
AL060
KP Brno - Sokol II.Prostějov
33 : 29
25.10. 15:00
AL033
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
30 : 27
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM022
Sokolnice - Hustopeče
23 : 29
Žákovská liga starších žaček
18.1. 17:30
AP020
Hodonín A - Zlín A
20 : 26
18.1. 14:30
AP017
Zlín A - Poruba
24 : 10
18.1. 12:30
AP015
Poruba - Hodonín A
14 : 14
18.1. 10:30
AP013
Hodonín A - ZŠ Holečkova
14 : 18
18.1. 08:30
AP011
ZŠ Holečkova - Zlín A
13 : 25
2.liga ženy M jih
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
Liga starší dorostenky Č sk.B
1.11. 11:00
AUB016
Sokol V. Meziříčí - Písek
27 : 27
2.liga starší dorostenky M
28.3. 13:00
AUF029
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
35 : 30
2.liga mladší dorostenky M
9.5. 13:00
AVF048
Bohunice - Karviná
25 : 24
22.3. 10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B - SKH Velká n.V.
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
17.11. 13:00
LF053
Hustopeče - Ivančice
22 : 27
Jihomoravská liga st. žákyň
9.5. 09:00
LG053
Bohunice - Hodonín A
15 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
26.4. 12:30
LH123
Hustopeče - SHC Maloměřice
30 : 13
17.11. 14:30
LH053
Hustopeče - Ivančice A
23 : 27
17.11. 11:30
LH031
Hustopeče - Ivančice B
32 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
9.5. 11:00
LJ053
Bohunice - Hodonín
21 : 11
LOLK starší žáci
8.11. 14:45
OC043
STM Olomouc B - Hranice
28 : 20
8.11. 13:30
OC042
STM Olomouc - V. Bystřice
28 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.