Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
11.4. 18:00
AB113
Strakonice - Chodov
37 : 29
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
2 liga muži JZČ
22.2. 17:00
AC077
Chodov B - VŠ Plzeň
23 : 24
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
22.3. 17:00
AD097
Loko Louny - Jablonec
36 : 26
4.10. 18:00
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
25 : 27
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
9.5. 14:00
AK132
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
22.3. 14:30
AK097
Loko Louny - Chrudim
49 : 21
26.10. 15:00
AK036
HK B Most - Liberec
37 : 27
19.10. 15:00
AK025
HK B Most - Chrudim
34 : 6
4.10. 16:00
AK015
Liberec - Lokomotiva Vršovice
42 : 16
Český pohár žen
13.9. 11:00
AN016
Střešovice A - HC Plzeň
23 : 25
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR160
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
8.3. 14:00
AR130
Slavia B - Otrokovice
23 : 25
1.3. 12:00
AR122
S.Vršovice - J.Hradec
23 : 23
7.2. 14:00
AR104
HC Plzeň - Otrokovice
26 : 21
6.12. 17:30
AR072
Slavia B - J.Hradec
42 : 30
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
19.10. 13:00
AR025
Most B - Č.Budějovice
34 : 17
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy Č
3.5. 17:00
AS118
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
1.liga starší dorostenky
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 15:00
AUA010
DHK Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav
33 : 16
21.9. 18:00
AUA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 23
Liga starší dorostenky Č sk.B
25.10. 11:00
AUB013
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.