Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Špunar
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.3. 17:00
AE086
Telnice - Hustopeče
25 : 32
14.2. 17:00
AE070
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 30
5.10. 18:00
AE014
Juliánov - Ivančice
24 : 22
2.liga starší dorostenci M
8.3. 15:00
AI086
Sokol Telnice - Polanka
23 : 23
1.liga mladší dorostenci
9.11. 12:30
AJ037
Sokol Nové Veselí - Jičín
32 : 25
2.liga mladší dorostenci M
6.2. 19:10
AL077
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 39
5.10. 16:00
AL014
Sokol Juliánov - HK Ivančice
29 : 34
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:15
AO270
Talent A - Telnice
23 : 13
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:30
AP099
Bohunice - DHC Plzeň A
14 : 19
8.2. 14:30
AP098
Zlín B - Havl. Brod A
24 : 17
8.2. 12:40
AP096
DHC Plzeň A - Zlín B
21 : 14
2.liga ženy M-B
28.3. 11:00
ATB031
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
36 : 15
28.2. 10:00
ATB020
HK Hodonín - Bohunice
22 : 31
2.liga ženy M jih
15.11. 10:15
ATC024
HK Hodonín - HK Ivančice
19 : 31
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
2.liga starší dorostenky M
28.2. 12:00
AUF050
HK Hodonín - H.Brod
25 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.C
8.11. 13:00
AVC020
Bohunice - H.Brod
25 : 32
Jihomoravská liga mužů
10.5. 10:30
LA131
SHC Maloměřice B - Třešť
28 : 25
21.9. 11:00
LA003
Hostěrádky - Třešť
33 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
22.3. 17:00
LF102
SK Kuřim - Juliánov
31 : 28
8.3. 13:30
LF086
Telnice - Hustopeče
37 : 26
Jihomoravská liga st. žákyň
8.5. 10:15
LG038
Hodonín A - Bohunice
24 : 33
11.4. 09:00
LG041
Bohunice - Ivančice
16 : 23
18.10. 09:00
LG011
Bohunice - Ivančice
5 : 24
Jihomoravská liga ml. žáků
10.5. 09:00
LH131
SHC Maloměřice - Bohunice
12 : 18
11.4. 13:00
LH109
Bohunice - Ivančice B
30 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.