Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
12.10. 17:00
AD020
Loko Louny - Slavia
31 : 29
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.11. 12:30
AJ053
Talent Plzeň - Zubří
25 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
2.liga ženy Č
29.11. 15:00
AS060
SVŠ Plzeň A - Strakonice
31 : 18
2.11. 10:30
AS035
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
5.10. 15:00
AS016
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
27.9. 15:00
AS007
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.A
29.11. 13:00
AUA029
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
5.10. 13:00
AUA007
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
24 : 13
Liga Ústeckého kraje starších žáků
30.5. 13:15
SH-114/06
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
30.5. 11:30
SH-114/04
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
30.5. 10:45
SH-114/03
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
30.5. 09:00
SH-114/01
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
19.10. 13:15
SH-103/06
Tygři UL - Loko Louny
11 : 16
19.10. 11:30
SH-103/04
Loko Louny - HK Lovosice
19 : 12
19.10. 10:45
SH-103/03
Tygři UL - HK B Most
11 : 23
19.10. 09:00
SH-103/01
Loko Louny - HK B Most
21 : 5
Společná regionální liga starších žákyň
22.11. 14:20
SD-155/09
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 9
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 12:20
SD-155/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
3 : 13
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
22.11. 10:20
SD-155/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
22.11. 09:40
SD-155/02
DHK B Most - Liberec
13 : 7
4.10. 10:20
SD-152/03
DHK B Most - Liberec
17 : 6
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
26.4. 13:40
MH-214/09
Tygři Ústí "A" - HK B Most
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.