Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
12.10. 17:00
AD020
Loko Louny - Slavia
31 : 29
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.11. 12:30
AJ053
Talent Plzeň - Zubří
25 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
2.liga ženy Č
29.11. 15:00
AS060
SVŠ Plzeň A - Strakonice
31 : 18
2.11. 10:30
AS035
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
5.10. 15:00
AS016
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
27.9. 15:00
AS007
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.A
29.11. 13:00
AUA029
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
5.10. 13:00
AUA007
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
24 : 13
Liga Ústeckého kraje starších žáků
30.5. 13:15
SH-114/06
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
30.5. 11:30
SH-114/04
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
30.5. 10:45
SH-114/03
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
30.5. 09:00
SH-114/01
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
19.10. 13:15
SH-103/06
Tygři UL - Loko Louny
11 : 16
19.10. 11:30
SH-103/04
Loko Louny - HK Lovosice
19 : 12
19.10. 10:45
SH-103/03
Tygři UL - HK B Most
11 : 23
19.10. 09:00
SH-103/01
Loko Louny - HK B Most
21 : 5
Společná regionální liga starších žákyň
22.11. 14:20
SD-155/09
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 9
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 12:20
SD-155/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
3 : 13
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
22.11. 10:20
SD-155/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
22.11. 09:40
SD-155/02
DHK B Most - Liberec
13 : 7
4.10. 10:20
SD-152/03
DHK B Most - Liberec
17 : 6
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
26.4. 13:40
MH-214/09
Tygři Ústí "A" - HK B Most
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.