Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
12.10. 17:00
AD020
Loko Louny - Slavia
31 : 29
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.11. 12:30
AJ053
Talent Plzeň - Zubří
25 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
Žákovská liga starších žaček
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
2.liga ženy Č
29.11. 15:00
AS060
SVŠ Plzeň A - Strakonice
31 : 18
2.11. 10:30
AS035
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
5.10. 15:00
AS016
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
27.9. 15:00
AS007
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.A
29.11. 13:00
AUA029
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
5.10. 13:00
AUA007
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
24 : 13
Liga Ústeckého kraje starších žáků
30.5. 13:15
SH-114/06
Tygři UL - Loko Louny
10 : 18
30.5. 11:30
SH-114/04
Loko Louny - HK Lovosice
14 : 14
30.5. 10:45
SH-114/03
Tygři UL - HK B Most
18 : 18
30.5. 09:00
SH-114/01
Loko Louny - HK B Most
6 : 15
19.10. 13:15
SH-103/06
Tygři UL - Loko Louny
11 : 16
19.10. 11:30
SH-103/04
Loko Louny - HK Lovosice
19 : 12
19.10. 10:45
SH-103/03
Tygři UL - HK B Most
11 : 23
19.10. 09:00
SH-103/01
Loko Louny - HK B Most
21 : 5
Společná regionální liga starších žákyň
22.11. 14:20
SD-155/09
Liberec - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 9
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 12:20
SD-155/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
3 : 13
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
22.11. 10:20
SD-155/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
8 : 19
22.11. 09:40
SD-155/02
DHK B Most - Liberec
13 : 7
4.10. 10:20
SD-152/03
DHK B Most - Liberec
17 : 6
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
26.4. 13:40
MH-214/09
Tygři Ústí "A" - HK B Most
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-předkolo - výsledky
video
online
Háje - Astra
0 : 10 k.
video
online
TJ Nový Jičín - L.Zubří
16 : 31
video
online
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
video
online
HK Ivančice - HK Hodonín
21 : 20
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.