Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 17:00
AC129
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
11.4. 18:00
AC109
Třeboň - Starý Plzenec
25 : 20
22.3. 17:00
AC100
Sokol Kobylisy - Bohemians
23 : 23
15.3. 18:00
AC093
Bohemians - Zruč n.S.
30 : 26
22.11. 18:00
AC054
Třeboň - VŠ Plzeň
31 : 26
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
11.4. 16:00
AH109
Třeboň - ELP Jablonec
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 14:55
AP148
Hodonín A - DHC Plzeň A
13 : 29
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
8.2. 15:00
AP078
Veselí n.M. - Ivančice
17 : 27
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 11:00
AP074
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
8.2. 10:00
AP073
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
8.2. 08:00
AP071
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
1.liga ženy
10.5. 15:00
AR175
Slavia B - Č.Budějovice
42 : 31
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
18.3. 19:45
AR137
S.Vršovice - Slavia B
24 : 30
8.3. 13:00
AR133
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 28
21.2. 18:00
AR117
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
21.2. 13:00
AR114
H.Brod - Poruba B
31 : 17
30.11. 16:00
AR066
S.Vršovice - Poruba B
28 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.