Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 17:00
AC129
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
11.4. 18:00
AC109
Třeboň - Starý Plzenec
25 : 20
22.3. 17:00
AC100
Sokol Kobylisy - Bohemians
23 : 23
15.3. 18:00
AC093
Bohemians - Zruč n.S.
30 : 26
22.11. 18:00
AC054
Třeboň - VŠ Plzeň
31 : 26
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
11.4. 16:00
AH109
Třeboň - ELP Jablonec
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:00
AO227
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
12.4. 13:00
AO226
Loko Louny - Sokol Úvaly A
26 : 15
12.4. 10:00
AO223
Kopřivnice A - Loko Louny
19 : 22
12.4. 09:00
AO222
Sokol Úvaly A - Telnice
19 : 11
12.4. 08:00
AO221
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
Žákovská liga starších žaček
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 14:55
AP148
Hodonín A - DHC Plzeň A
13 : 29
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
8.2. 15:00
AP078
Veselí n.M. - Ivančice
17 : 27
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 11:00
AP074
S.Vršovice - Veselí n.M.
12 : 23
8.2. 10:00
AP073
Ivančice - ZŠ Holečkova
32 : 11
8.2. 08:00
AP071
ZŠ Holečkova - S.Vršovice
9 : 31
1.liga ženy
10.5. 15:00
AR175
Slavia B - Č.Budějovice
42 : 31
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
18.3. 19:45
AR137
S.Vršovice - Slavia B
24 : 30
8.3. 13:00
AR133
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 28
21.2. 18:00
AR117
J.Hradec - Otrokovice
21 : 29
21.2. 13:00
AR114
H.Brod - Poruba B
31 : 17
30.11. 16:00
AR066
S.Vršovice - Poruba B
28 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
video
online
Poruba - H.Brod
42 : 7
video
online
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
1
0
343 : 185
19
2
HK Ivančice
10
7
1
2
295 : 215
14
3
H.Brod
10
5
0
5
262 : 297
10
4
DHK Pardubice
10
4
0
6
217 : 285
8
5
Bohunice
10
2
1
7
176 : 252
5
6
DHK Zora Olomouc B
10
1
1
8
203 : 262
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
Sokol Poruba
72
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
68
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
15
Natálie Svobodová
HK Ivančice
13
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
20
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
18
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.