Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
7.6. 18:00
A088
Bolevec M.A.T. - Rokycany
16 : 35
17.5. 15:00
A074
Třemošná - HC Plzeň
20 : 10
3.5. 18:00
A065
Bolevec M.A.T. - HC Plzeň
39 : 22
19.4. 16:00
A051
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 21
19.10. 15:00
A033
Košutka B - HC Plzeň
24 : 15
12.10. 18:30
A026 hala
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
30 : 21
13.9. 13:30
A08
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
22 : 12
7.9. 18:15
A04 loko hala1
TJ Loko Plzeň - Rokycany
30 : 20
1.liga muži
26.4. 16:00
AB123
Talent Plzeň "B" - Karviná B
30 : 19
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
7.3. 18:00
AB087
Strakonice - Bohunice
30 : 26
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
30.11. 15:00
AB058
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 25
26.10. 15:00
AB036
Chodov - Sokol Nové Veselí
22 : 28
20.9. 18:00
AB006
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
2 liga muži JZČ
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
1.liga starší dorostenci
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 27
1.liga mladší dorostenci
26.4. 14:00
AJ123
Talent Plzeň - Karviná
24 : 29
25.4. 16:00
AJ126
Strakonice - D.Králové
32 : 33
17.3. 16:00
AJ096
Talent Plzeň - Dukla
18 : 38
7.3. 16:00
AJ087
Strakonice - Zlín
26 : 30
21.2. 16:00
AJ074
Strakonice - Dukla
21 : 36
20.9. 16:00
AJ006
Strakonice - Kopřivnice
25 : 31
Český pohár mužů
12.9. 18:30
AM034
Starý Plzenec - Strakonice
35 : 36
Český pohár žen
28.10. 10:30
AN022
HC Plzeň - Sokol Písek
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:50
AP038
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.