Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
18.1. 09:40
AP033
Písek - Žeravice
23 : 12
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR182
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
28.3. 15:00
AR146
Č.Budějovice - HC Plzeň
18 : 30
16.3. 19:15
AR135
HC Plzeň - J.Hradec
38 : 22
1.3. 13:00
AR124
Most B - Slavia B
23 : 28
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 14:00
AR083
J.Hradec - H.Brod
26 : 29
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
1.11. 17:30
AR038
Most B - H.Brod
20 : 28
28.9. 15:00
AR012
Most B - Kobylisy
16 : 26
2.liga ženy Č
22.11. 10:00
AS049
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
15.11. 15:00
AS043
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
27.9. 15:00
AUA004
DHK Baník Most - Astra Praha
29 : 9
2.liga starší dorostenky Č
16.5. 13:00
AUE051
S.Vršovice - Astra Praha
25 : 19
22.3. 18:30
AUE027
HC Plzeň - Astra Praha
28 : 23
16.3. 17:15
AUE006
HC Plzeň - TJ AŠ Mladá Boleslav
22 : 18
Liga mladší dorostenky Č sk.A
28.10. 16:00
AVA014
DHC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
19 : 16
27.9. 12:30
AVA004
DHK Baník Most - DHC Plzeň
19 : 30
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 11:00
AVE051
S.Vršovice - DHK Baník Most
23 : 27
28.3. 13:00
AVE030
Loko Č.Budějovice - DHK Baník Most
32 : 36
22.3. 16:30
AVE027
HC Plzeň - DHK Baník Most
17 : 20
1.3. 10:30
AVE018
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 23
mladší žáci
9.9. 18:00
D01
Talent "A" - Talent "B"
12 : 2
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.