Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
28.3. 19:30
AA135
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
21.2. 16:00
AA114
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
19 : 17
20.12. 16:30
AA095
Dukla Praha - Sokol Přerov
43 : 16
7.12. 10:30
AA079
M.A.T. Plzeň - Gumárny Zubří
38 : 32
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
16.11. 16:00
AA064
HC Zlín - Tatran Litovel
28 : 20
5.11. 18:00
AA049
A.S.A. Lovosice - M.A.T. Plzeň
31 : 27
7.10. 18:00
AA031
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
35 : 20
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 18:00
AA023
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
31 : 29
6.9. 17:00
AA005
A.S.A. Lovosice - KP Brno
27 : 26
1.liga starší dorostenci
25.4. 14:00
AG124
Dukla - HK Lovosice
28 : 21
1.liga mladší dorostenci
25.4. 12:00
AJ124
Dukla - HK Lovosice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
21.3. 16:00
AK101
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
30 : 30
Český pohár mužů
7.9. 17:00
AM005
Bohemians - Ústí n.L.
25 : 24
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Žákovská liga starších žaček
8.2. 15:20
AP066
J.Hradec - SKH Velká n.V.
22 : 18
8.2. 14:20
AP065
DHK B Most - Zlín A
10 : 31
8.2. 11:40
AP063
Zlín A - J.Hradec
20 : 13
8.2. 10:00
AP062
Zlín A - SKH Velká n.V.
18 : 13
1.liga ženy
25.10. 14:00
AR031
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 17
2.liga ženy Č
7.12. 14:00
AS065
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
W.H.I.L.
1.4. 17:00
AW087
HC Zlín - Slavia Praha
21 : 19
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
31.1. 18:00
AW073
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
24 : 24
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.