Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.12. 15:30
AC061
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 17:00
AD102
Liberec - HK Lovosice B
30 : 38
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
14.2. 18:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
36 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 14:30
AK110
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 15
21.3. 15:00
AK102
Liberec - HK B Most
25 : 31
8.3. 15:00
AK090
HK B Most - Sokol Šťáhlavy
31 : 25
30.11. 15:00
AK058
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 23
Český pohár žen
31.8. 17:00
AN003
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
Žákovská liga starších žáků
28.2. 15:20
AO126
Liberec A - Loko Louny
28 : 23
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 11:40
AO123
Náchod - Liberec A
15 : 25
28.2. 09:00
AO121
Liberec A - TJ Sokol Bělá
28 : 24
2.liga ženy Č
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
Liga starší dorostenky Č sk.A
30.11. 10:00
AUA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
15.11. 15:00
AUA022
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
22 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
21.9. 15:00
AUB003
Slavia - Kobylisy
30 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 12:30
AVA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
15.11. 12:30
AVA022
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
15 : 21
9.11. 10:30
AVA021
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
31 : 15
Liga mladší dorostenky Č sk.B
21.9. 13:00
AVB003
Slavia - Kobylisy
31 : 19
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 13:00
SD-164/07
Liberec - DHK B Most
10 : 12
16.5. 11:40
SD-164/05
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
16.5. 09:40
SD-164/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.