Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
22.3. 12:20
MH-212/06
Tygři Ústí "A" - Lovosice A
8 : 17
22.3. 11:40
MH-212/05
Loko Louny - HC Žatec
13 : 6
22.3. 11:00
MH-212/04
Lovosice A - Slovan Varnsdorf
14 : 3
22.3. 10:20
MH-212/03
Tygři Ústí "A" - HC Žatec
16 : 8
22.3. 09:40
MH-212/02
Lovosice A - Loko Louny
17 : 5
22.3. 09:00
MH-212/01
Slovan Varnsdorf - Tygři Ústí "A"
6 : 9
Společný přebor starších žáků
26.4. 14:30
BG030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
26 : 15
26.4. 13:40
BG029
Mělník - Dukla Praha
14 : 27
26.4. 12:10
BG028
L.Vršovice - Mělník
17 : 17
26.4. 09:50
BG026
Dukla Praha - L.Vršovice
17 : 10
26.4. 09:00
BG025
TJ Sokol Bělá - Mělník
18 : 11
Inter REG liga - Muži
17.5. 10:00
IRM-022
Česká Lípa - Náchod "B"
22 : 18
6.9. 10:30
IRM-3
Česká Lípa - Ž. Brod
23 : 19
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.