Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.12. 15:30
AC061
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 17:00
AD102
Liberec - HK Lovosice B
30 : 38
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
14.2. 18:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
36 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 14:30
AK110
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 15
21.3. 15:00
AK102
Liberec - HK B Most
25 : 31
8.3. 15:00
AK090
HK B Most - Sokol Šťáhlavy
31 : 25
30.11. 15:00
AK058
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 23
Český pohár žen
31.8. 17:00
AN003
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
Žákovská liga starších žáků
28.2. 15:20
AO126
Liberec A - Loko Louny
28 : 23
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 11:40
AO123
Náchod - Liberec A
15 : 25
28.2. 09:00
AO121
Liberec A - TJ Sokol Bělá
28 : 24
2.liga ženy Č
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
Liga starší dorostenky Č sk.A
30.11. 10:00
AUA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
15.11. 15:00
AUA022
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
22 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
21.9. 15:00
AUB003
Slavia - Kobylisy
30 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 12:30
AVA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
15.11. 12:30
AVA022
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
15 : 21
9.11. 10:30
AVA021
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
31 : 15
Liga mladší dorostenky Č sk.B
21.9. 13:00
AVB003
Slavia - Kobylisy
31 : 19
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 13:00
SD-164/07
Liberec - DHK B Most
10 : 12
16.5. 11:40
SD-164/05
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
16.5. 09:40
SD-164/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.