Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A076
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
20 : 28
20.4. 19:30
A055 - loko
HC Plzeň - Šťáhlavy "B"
14 : 34
18.10. 16:00
A034
Rokycany - Šťáhlavy "B"
22 : 28
6.9. 17:00
A01
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
21 : 18
Extraliga muži
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
18.4. 16:30
AA181
Dukla Praha - Cement Hranice
33 : 25
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
14.3. 18:00
AA130
Tatran Litovel - HC Zlín
28 : 24
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
11.2. 18:00
AA108
Dukla Praha - HC Zlín
35 : 22
6.12. 18:00
AA080
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
31 : 24
26.11. 18:00
AA071
KP Brno - A.S.A. Lovosice
31 : 27
15.11. 18:00
AA066
Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
26 : 25
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
19.10. 16:00
AA042
HC Zlín - Dukla Praha
20 : 31
11.10. 17:00
AA036
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 29
5.10. 10:30
AA027
A.S.A. Lovosice - Baník OKD Karviná
35 : 33
7.9. 10:30
AA003
Tatran Litovel - Dukla Praha
22 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
1.liga muži
22.11. 16:00
AB050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
2 liga muži JZČ
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
30.11. 17:00
AC055
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
38 : 15
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
1.liga mladší dorostenci
22.11. 14:00
AJ050
Strakonice - Sokol Nové Veselí
20 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 11:15
AP244
DHK B Most - ZŠ Holečkova
20 : 27
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
2.liga ženy Č
17.5. 15:00
AS067
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.