Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Marek Bečička
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 18:00
AA195
Gumárny Zubří - Dukla Praha
31 : 23
10.5. 10:15
AA185
M.A.T. Plzeň - A.S.A. Lovosice
26 : 18
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
29.3. 11:00
AA156
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.3. 18:00
AA123
HC Zlín - Gumárny Zubří
27 : 36
1.3. 10:30
AA120
Ronal Jičín - Dukla Praha
24 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
20.12. 18:00
AA092
Gumárny Zubří - Cement Hranice
30 : 23
6.12. 16:30
AA082
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 25
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
26.10. 10:30
AA045
Baník OKD Karviná - KP Brno
31 : 28
11.10. 18:00
AA035
Gumárny Zubří - A.S.A. Lovosice
36 : 21
28.9. 16:00
AA020
HC Zlín - Sokol Přerov
39 : 22
20.9. 18:00
AA013
Gumárny Zubří - M.A.T. Plzeň
23 : 18
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
7.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - HC Zlín
25 : 20
1.liga muži
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
2.liga muži JM
21.3. 16:30
AE101
Brno B - Maloměřice
31 : 34
2.liga muži SM
7.12. 17:00
AF062
L.Zubří - Hlučín
29 : 18
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Karviná
26 : 31
2.liga starší dorostenci M
11.4. 12:00
AI109
Zlín - Litovel
29 : 18
1.liga mladší dorostenci
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
11.4. 14:00
AJ109
Zlín - Jičín
27 : 27
2.liga mladší dorostenci M
21.3. 12:30
AL101
KP Brno - Rožnov p.R.
26 : 27
Český pohár mužů
18.3. 17:30
AM080
Cement Hranice - A.S.A. Lovosice
24 : 27
10.12. 18:00
AM067
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26 : 30
17.11. 15:00
AM062
Uničov A - Tatran Litovel
28 : 32
W.H.I.L.
8.5. 14:30
AW138
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.