Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č sk B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy Č
14.2. 15:00
AS071
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
2.liga ženy M-A
1.2. 15:00
ATA003
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
2.liga ženy M jih
20.9. 11:30
ATC002
DHK Pardubice - HK Hodonín
32 : 29
Liga starší dorostenky Č sk.A
28.9. 14:30
AUA005
TJ AŠ Mladá Boleslav - HC Plzeň
11 : 26
Liga mladší dorostenky M sk.C
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky Č
26.4. 11:00
AVE038
DHK Slavoj Žirovnice - Písek
22 : 13
2.liga mladší dorostenky M
3.5. 15:00
AVF044
DHK Pardubice - Sokol Poruba B
28 : 25
1.2. 13:00
AVF003
DHK Pardubice - Karviná
23 : 19
Společná regionální liga mužů
18.10. 15:30
CR018
Ledeč n.S. - Ml. Boleslav B
16 : 22
28.9. 12:30
CR008
Ml. Boleslav B - S.Vršovice B
32 : 25
jaro - přebor starších žákyň
8.3. 13:05
CZ006
TJ Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora
8 : 15
8.3. 11:05
CZ004
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
8 : 12
8.3. 08:25
CZ002
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
11 : 3
Inter REG liga - Muži
31.5. 17:00
IRM-027
Jičín "C" - Náchod "B"
20 : 28
18.10. 16:00
IRM-12
Náchod "B" - Jičín "C"
20 : 20
4.10. 18:00
IRM-9
Náchod "C" - Turnov
41 : 21
21.9. 11:30
IRM-4
Náchod "C" - Ž. Brod
24 : 27
Jihomoravská liga mužů
29.11. 18:00
LA055
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
30 : 25
video
online
Házená J.Hradec - Slavia
20 : 27
video
online
Písek - H.Brod
34 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
9
0
1
301 : 205
18
2
Písek
10
7
1
2
290 : 235
15
3
Sokol V. Meziříčí
10
4
1
5
281 : 295
9
4
H.Brod
10
4
0
6
282 : 302
8
5
Házená J.Hradec
10
3
0
7
243 : 279
6
6
Kobylisy
10
2
0
8
241 : 322
4
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
85
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
80
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
17
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
18
Natalie Zemanová
Sokol Písek
14
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.