Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
2.liga starší dorostenci M
1.5. 10:00
AI101
Přerov - Rožnov p.R.
25 : 28
7.12. 18:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
42 : 28
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
2.liga mladší dorostenci M
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
14.2. 18:00
AR108
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
24.1. 15:30
AR111
Poruba B - Slavia B
25 : 25
13.12. 13:00
AR081
Poruba B - HC Plzeň
28 : 31
6.12. 14:00
AR076
Kunovice - S.Vršovice
29 : 24
29.11. 18:00
AR065
Otrokovice - Kunovice
36 : 31
16.11. 15:30
AR050
Olomouc B - Kunovice
32 : 30
19.10. 14:30
AR024
Kunovice - Slavia B
27 : 19
2.liga ženy Č
21.3. 11:00
AS091
Loko Cheb - Astra
26 : 33
1.liga starší dorostenky
1.5. 13:00
AU041
Zlín - Slavia
30 : 24
7.2. 13:00
AU006
Zlín - Olomouc
20 : 29
Liga starší dorostenky M sk.C
13.12. 11:00
AUC047
Poruba - HK Veselí n.M.
39 : 38
6.12. 17:30
AUC044
HK Hodonín - Zlín
16 : 30
5.12. 18:00
AUC042
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 18
29.11. 16:00
AUC039
TJ Jiskra Otrokovice - HC Ostrava
29 : 15
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AV041
Zlín - Slavia
24 : 28
7.2. 15:00
AV006
Zlín - Olomouc
23 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.D
16.11. 13:45
AVD022
Olomouc - Zlín
31 : 41
W.H.I.L.
16.5. 17:30
AW158
Zora Olomouc - Slavia Praha
27 : 28
8.5. 18:00
AW151
Sokol Písek - Veselí nad Moravou
25 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.