Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
25.4. 17:30
AF121
SKP F-M B - Hranice B
26 : 24
22.3. 17:30
AF101
Hlučín - Rožnov p.R.
24 : 38
7.3. 16:00
AF087
MHK Karviná - Ostrava
22 : 30
22.2. 10:00
AF078
Rožnov p.R. - Zubří B
33 : 28
15.2. 10:00
AF070
Polanka - V. Bystřice
25 : 23
6.12. 16:00
AF061
MHK Karviná - Hranice B
24 : 23
23.11. 10:00
AF053
Polanka - Zubří B
35 : 29
9.11. 18:00
AF038
Hlučín - Vsetín
26 : 22
18.10. 14:45
AF025
Vsetín - Hranice B
29 : 23
5.10. 10:00
AF013
Rožnov p.R. - Hranice B
24 : 18
21.9. 17:00
AF005
Hlučín - Šumperk
28 : 33
1.liga starší dorostenci
23.4. 19:00
AG121
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 29
26.10. 17:00
AG035
Karviná - Handball KP Brno
32 : 27
2.liga starší dorostenci M
21.2. 14:00
AI078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
25 : 26
15.2. 14:00
AI070
Polanka - V. Bystřice
38 : 24
23.11. 14:00
AI053
Polanka - HK Ivančice
20 : 32
18.10. 12:45
AI025
Vsetín - Litovel
24 : 28
4.10. 14:00
AI013
Rožnov p.R. - Litovel
27 : 28
1.liga mladší dorostenci
23.4. 17:00
AJ121
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 30
26.10. 15:00
AJ035
Karviná - D.Králové
42 : 27
2.liga mladší dorostenci M
11.4. 15:00
AL111
Třinec - HK Ivančice
27 : 41
21.2. 12:00
AL078
Rožnov p.R. - HK Ivančice
27 : 32
15.2. 12:00
AL070
DTJ Polanka - V. Bystřice
22 : 34
23.11. 12:00
AL053
DTJ Polanka - HK Ivančice
36 : 25
4.10. 12:00
AL013
Rožnov p.R. - Litovel
26 : 23
Český pohár žen
14.9. 15:00
AN018
Karviná - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žáků
1.3. 17:00
AO110
Jičín - Kopřivnice A
13 : 22
1.3. 15:00
AO108
Zubří A - Jičín
24 : 16
1.3. 13:00
AO106
Strakonice - Zubří A
17 : 30
1.3. 11:00
AO104
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.